Facebook
Color of Summer
Léto si říká o hedvábí a hedvábí si říká o barvy.
Něco jsem si udělala pro sebe a něco vzniklo jen tak, třeba jako pokus co se stane, když se hedvábí natáhne na rám, namaluje se a potom se to tamhle ustřihne a tamhle sešije.….
| < Prev |
|---|